Peskio

Eerste Binnenhaven

Eerste Binnenhaven is een haven aan de Zeeuwse kust, in Zeeland, Nederland. Het getij speelt hier een grote rol — ongeveer ⁦4,1 m⁩ bij springtij — met twee keer hoogwater en twee keer laagwater op de meeste dagen.

56Goed

Beste tijdvak 10:00 – 11:00

Goed (56) — het best rond ⁦10:00–11:00⁩, dankzij een grote solunarperiode, bewegend water, dalende luchtdruk.

  • Windstoten van 34 kn rond 11:00.
    Waarom we dit zeggenWindstoten, niet de gemiddelde wind, doen een kajak omslaan en een worp mislukken. Boven 30 kn houdt het meeste vissen vanaf de kust en vanuit kleine boten op prettig te zijn.
  • Oever66
  • Boot61
  • Rotsen58
  • Kajak34
  • Speervissen40gesch.

Ga — Oever, Boot of Rotsen

Betrouwbaarheid: hoogOngeveer 1 u geleden bijgewerkt
OeverGaBootGaRotsenGaKajakVandaag nietSpeervissenMarginaal

Beste ⁦21:00–00:00⁩·Vermijd ⁦00:00–18:00⁩

00:0003:0006:0009:0012:0015:0018:0021:00
Waarom
  • een grote solunarperiode
  • bewegend water
  • dalende luchtdruk
  • sterke wind
  • zware regen

Tik op een blok voor de redenen

Getijden

01234 m03:3308:2117:0618:38526248641h3002:48–04:182h09:28–11:281h3016:21–17:512h21:50–23:500h6h12h18h24h
HoogwaterLaagwaterVisscore per uurMaan in zenit of nadirMaansopkomst of maansondergangLicht bij zonsopkomst of -ondergangGetijstroming
Coëfficiënt 49

Hoogtes boven het geschatte reductievlak

  • Vissen—
  • Wind— kn
  • Golven— m
Alle rijen tonen
  • Windstoten— kn
  • Periode— s
  • Stroming— kn
  • UV—
  • Bewolking— %
  • Gevoel— °
0h3h6h9h12h15h18h21h

Tik op een uur om de waarden te zien

Welke dag je moet gaan

Ongeveer 1 u geleden bijgewerkt

DagVissenOeverBootRotsenKajakSpeervissenWindGolvenDeiningWater
ma 194582798067613–10kn ESE0.12–0.26m N0.12m · 5.4s N16.0°
di 204370526118318–15kn ESE0.14–0.34m E0.08m · 3.0s ENE15.7°
wo 21496644559259–18kn S0.22–0.76m SSW0.19m · 4.2s WSW15.5°
do 225666615834406–20kn SSW0.30–0.78m WSW0.32m · 4.9s W15.1°
vr 235551464828275–23kn S0.22–1.20m SSW0.13m · 5.3s WNW14.8°
za 245921080012–24kn WSW0.64–1.24m W0.28m · 6.2s WNW14.0°
zo 25690000017–23kn WSW0.68–1.04m W0.25m · 6.7s W13.7°

Dichtstbijzijnde stad: Vlissingen (⁦1.3 km⁩)

Visstekken in de buurt

Bijzondere plekken in de buurt

  • Fort de Ruijter — fort, op ⁦1.3 km⁩
  • Vlissingen Prison Tower — toren, op ⁦1.6 km⁩
  • Rammekenshoek — natuurgebied, op ⁦3.4 km⁩

Vragen

Is 22 oktober 2026 een goede dag om te vissen bij Eerste Binnenhaven?

Onze visscore voor Eerste Binnenhaven op 22 oktober 2026 is 56 van de 100 — Goed.

Wanneer is het hoogwater bij Eerste Binnenhaven op 22 oktober 2026?

Hoogwater op 22 oktober 2026: ⁦00:05, 12:23⁩. Laagwater: ⁦06:08, 18:21⁩. De tijden zijn lokaal.

Wat is het getijverval bij Eerste Binnenhaven?

Het gemiddelde springtijverval bij Eerste Binnenhaven bedraagt ongeveer ⁦4,1 m⁩.

Wanneer komen de zon en de maan op bij Eerste Binnenhaven?

Op 22 oktober 2026 komt de zon op om 08:21 en gaat onder om 18:38. De maan komt op om 17:06 en gaat onder om 03:33.